Vlnený vankúš 40x40 cm, snehovo biely, Novozélandské Merino

Kód: 010-KAM-49
Neohodnotené
€39,60 €32,73 bez DPH
Produkt skladom

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Rozmer: 40 cm x 40 cm; Farba: rub aj líc má snehovo bielu farbu; Výplň: 100% silikónové guľôčky; Gramáž: 500 – 550g/m2; Prateľný poťah: ÁNO

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlnený vankúš Merino v snehovo bielej farbe s rozmerom 40 x 40 cm je do značnej miery to najlepšie, čím sa môžete rozmaznať. Tento vankúšik je vyrobený zo 100% Novozélandskej Merino vlny. Na dotiahnutie dokonalého pocitu pri používaní a súčasne na vizuálne vnímanie tohto praktického bytového doplnku bol aj obvodový lem navrhnutý v rovnakom farebnom odtieni ako celý vankúš. Vďaka tomu je celkový dizajn Merino vankúša jednotný a nerušivý. Vankúšik sa skladá z poťahu a výplne. Poťah vankúšika neobsahuje žiadne iné prímesy, jedná sa o 100% Novozélandskej Merino. Vonkajší poťah je opatrený zipsom, takže je možné poťah vyzliecť a vyprať ho. Vnútornú výplň tvoria silikónové guľôčky.

Vankúšik z Merino vlny spĺňa všetky požiadavky na hebkosť, precíznosť prevedenia a obšitia, tepelné vlastnosti či maximálny užívateľský komfort. Kvalita je zaručená vďaka využitiu tých najkrajších vlákien, ktoré môže človeku príroda poskytnúť. U tohto vankúša sa môžete spoľahnúť na bezstarostný a ničím nerušený spánok. Pri používaní vynikne ako vo svetlých, tak aj v tmavších interiéroch, pretože vlákno a prevedenie je jedinečné a nadčasové. Vďaka hebkosti materiálu nie je nutné ho povliekať.

Novozélandská Merino vlna

Špecifickou odnožou austrálskeho merina je novozélandská merino vlna. Tá je často považovaná za vôbec tú najlepšiu ovčiu vlnu na svete, rozhodne za tú najčistejšiu a najbelšiu. Ovce poskytujúce novozélandskú vlnu vznikli cieleným krížením niekoľkých plemien austrálskych oviec. Vlákna tunajšej vlny tak kombinujú všetky pozitívne aspekty merino vlny tej najvyššej kvality, ale dokážu vyvážiť aj jeden z jej najväčších nedostatkov - teda nižšiu pevnosť. Ak sme spomínali čistotu a belosť novozélandskej vlny, nebolo to len hovorenie do vetra. Je to veľmi dôležitý atribút na ďalšiu úpravu farebnosti. Čím je vlákno prirodzene belšie, tým ľahšie sa farbí.

Klady, zápory a využitie: opiera sa o rovnaké vlastnosti ako austrálske merino, ale vlákno je navyše pevnejšie a belšie, čím zaisťuje výrobkom dlhšiu životnosť a umožňuje širšiu paletu výsledných farieb podľa priania zákazníka.

Použitie: celoročné používanie

Balenie: Dodávané v priehľadnej PVC taške, aby nedošlo k zašpineniu či poškodeniu výrobku. Taška má vo svojej hornej časti úchyt pre jednoduchú manipuláciu s výrobkom.

Rozmer vankúša: 40 cm x  40 cm

Hmotnosť balenia: 0,8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vlnené vankúše
Hmotnosť: 0.85 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie