Obojstranná Merino prikrývka snehovo biela 220x200 cm, Novozélandské Merino

Kód: 010-KAM-7
Neohodnotené
€399,60 €330,25 bez DPH
Produkt skladom

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Prevedenie: obojstranné - deka je vyrobená zošitím dvoch "plátov" vlneného rúna, opatrené lemom po obvode; Farba: rub aj líc má snehovo bielu farbu; Deka je olemovaná po obvode; Rozmer: 220 x 200 cm, Hmotnosť: 4,1 kg, Gramáž: 520g/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Obojstranná Merino prikrývka v snehovo bielej farbe s rozmerom 220 x 200 cm je do značnej miery to najlepšie, čím sa môžete rozmaznať. Merino prikrývka je vyrobená zo 100% Novozélandskej Merino vlny. Vlnená prikrývka je obojstranná, pričom obe strany sú vyrobené v snehovo bielej farbe. Na dotiahnutie dokonalého pocitu pri používaní a súčasne na vizuálne vnímanie tejto prikrývky bol aj obvodový lem navrhnutý v rovnakom farebnom odtieni, ako celá deka. Vďaka tomu je celkový dizajn Merino prikrývky jednotný a nerušivý. Deka neobsahuje žiadne iné prímesy, jedná sa o 100% Novozélandského Merina.

Prikrývka spĺňa všetky požiadavky na hebkosť, precíznosť prevedenia a obšitia, tepelné vlastnosti či maximálny užívateľský komfort. Kvalita tejto deky je zaručená vďaka využitiu tých najkrajších vlákien, ktoré môže človeku príroda poskytnúť. Pri tejto prikrývke sa môžete spoľahnúť na bezstarostný a ničím nerušený spánok. Prikrývka vynikne ako vo svetlých, tak aj v tmavších interiéroch, pretože vlákno a prevedenie je jedinečné a nadčasové.

Novozélandská Merino vlna

Špecifickou odnožou austrálskeho merina je novozélandská merino vlna. Tá je často považovaná za vôbec tú najlepšiu ovčiu vlnu na svete, no rozhodne za tú najčistejšiu a najbelšiu. Ovce poskytujúce novozélandskú vlnu vznikli cieleným krížením niekoľkých plemien austrálskych oviec. Vlákna tunajšej vlny tak kombinujú všetky pozitívne aspekty merino vlny tej najvyššej kvality, ale dokážu vyvážiť aj jeden z jej najväčších nedostatkov - nižšiu pevnosť. Ak sme spomínali čistotu a belosť novozélandskej vlny, nebolo to len hovorenie do vetra. Je to veľmi dôležitý atribút na ďalšiu úpravu farebnosti. Čím je vlákno prirodzene belšie, tým ľahšie sa farbí.

Klady, zápory a využitie: opiera sa o rovnaké vlastnosti ako austrálske merino, ale vlákno je navyše pevnejšie a belšie, čím zaisťuje výrobkom dlhšiu životnosť a umožňuje širšiu paletu výsledných farieb podľa priania zákazníka.

Použitie: celoročné používanie

Balenie: Dodávané v priehľadnej PVC taške, aby nedošlo k zašpineniu či poškodeniu výrobku. Taška má vo svojej hornej časti úchyt pre jednoduchú manipuláciu s výrobkom.

Rozmer prikrývky: 220 x 200 cm.

Rozmery balenia: 80 x 50 x 30 cm

Hmotnosť balenia: 4,1 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Prikrývky cez posteľ
Hmotnosť: 4.9 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie