Lanolín s Aloe vera 1l

Kód: 12S
€7,96 €6,58 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Lanolínový šampón na pranie ovčej vlny s Aloe vera, Typ šampónu: tekutý; Vhodné na: pranie výrobkov z ovčej vlny, suché čistenie ovčích kožušín; Objem: 1 liter

Detailné informácie

Podrobný popis

LANOLÍN na pranie ovčej vlny s prídavkom ALOE VERA sa používa na pranie vlny, ovčieho rúna, plachiet na posteľ, dek, poťahov do auta a iných produktov, ktoré sa veľmi ťažko čistia.

Je vhodný aj na umývanie podláh ako je plávajúca podlaha, PVC podlaha, dlažba. Je vhodný na tepovanie kobercov. Lanolín je tuk získaný z ovčej vlny. Jedná sa o zmes sterolov a alkoholov, a ich esterov. Obaľuje každý vlas, chráni ho pred znečistením, baktériami a inými organizmami – roztočmi. Zloženie tohto šampónu je veľmi šetrné k prírode. Šampón obsahuje výťažky z kaktusa Aloe vera, neobsahuje fosfáty a je biologicky ľahko odbúrateľný. Tento produkt je veľmi jemný k pokožke a nespôsobuje jej podráždenie. Vďaka jednoduchému zloženiu má tento prípravok vynikajúce čistiace vlastnosti.

LANOLÍNOVÝ ŠAMPÓN NA VLNU S ALOE VERA môžu používať aj alergici. Pri jeho používaní behom prania nie je nutné používať aviváž.

Použitie

Vlna – 1 uzáver na 10 litrov vody

Pranie v práčke – 1 uzáver priamo do bubna

Čistenie kobercov – 1 uzáver na 5 l vody – tepovať

Odolné škvrny – aplikovať neriedený prostriedok priamo na škvrny a v závislosti na znečistení nechať pôsobiť od troch minút až niekoľko hodín, následne vyprať bežným spôsobom.

Vlnené výrobky stačí prať pri teplote 30oC a po vypraní dobre vyplákať! Nežmýkať!

Postup na pranie

  • Nenamočenú bielizeň jemne namydlite týmto prostriedkom a nechajte pôsobiť po dobu 10 – 30 minút (podľa miery zašpinenia). Potom prepláchnite teplou vodou s teplotou max 30oC. Bielizeň neplákajte ani nežmýkajte.

Postup na čistenie ovčích kožušín

  • Primerané množstvo prípravku naniesť hubkou alebo handričkou na ovčiu kožušinu – na chlp (vlas). Prípravok nechať zaschnúť a po cca 15 – 20 minútach načesať a prebytok prípravku vyčesať.

Upozornenie:

  • Ak čistíte ovčiu kožušinu, nikdy ju nemáčajte vo vode. Na čistenie voľte vždy suchý spôsob čistenia. Ak príde prírodná ovčia koža do kontaktu s vodou, dôjde k jej znehodnoteniu – koža stvrdne.

Zloženie

  • 5 – 15% anion a ion tenzid, konzervačné látky, PEG-75 lanolín, výťažky z kaktusa Aloe vera, parfumovaný olej, farbivo

Výrobca: Schmees Chemie - und Kosmetikfabrik GmbH

Objem: 1000 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie vlny a kožušín
Hmotnosť: 1 kg
Typ šampónu: tekutý
Vhodné na: pranie výrobkov z ovčej vlny, suché čistenie ovčích kožušín
Objem: 1 liter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: