Hračky pre deti

Hračky pre deti

Hračky pre deti vyberáme vždy veľmi starostlivo. Pri ich výbere musíme brať ohľady nielen na vek dieťaťa, ale aj na rozvoj jeho poznania a hlavne na bezpečnosť. Naši najmenší najviac ocenia rôzne hryzadlá a hrkálky. O niečo väčšie deti milujú plyšové hračky a tie staršie potešia stavebnice, pohyblivé hračky a logické hry.

Plyšové rozkladacie zvieratko urobí radosť snáď každému dieťatku. Chcelo by mať doma psíka, ale ešte je moc malé na živé zvieratko? Alebo by sa chcelo hrať na farmu a potešila by ho milučká rozkošná ovečka? Môžete mu zaobstarať viac druhov zvieratiek. Bude mať nielen  kamaráta, s ktorým sa môže hrať, ale aj vankúšik na spanie napríklad na cesty autom. Navyše sa veľmi dobre udržiava a je vhodný aj pre alergikov. Najlepším priateľom sa určite stane ovečka s vtipným „vyplešteným“ výrazom . S ňou nejde mať zlú náladu. Bude Vaše dieťatko rada odprevádzať pri všetkých hrách aj na cestách.

Špeciálnou ponukou sú háčkované doplnky a hračky. Tieto originálne vychytávky sú výsledkom poctivej českej ručnej práce a sú vyrobené zo 100% bavlny. Prívesky budú úžasným doplnkom nielen na kľúče, ale napríklad aj na batoh či aktovku. Z farebnej škály si vyberie snáď každý, či už dieťa, alebo dospelý. Háčkovaná chobotnička je určená predovšetkým ako kamarát pre bábätká v inkubátoroch, na ktoré má podľa rôznych štúdii veľmi pozitívny vplyv a upokojujúce účinky. Vyhrajú sa s ňou však všetky deti, predovšetkým priaznivci morského sveta. Všetky plyšové hračky sú veľmi praktické na údržbu, dajú sa jednoducho udržiavať v čistote.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie