Zdravotný vankúš 30x50 cm, pamäťová pena, poťah Európske Merino

Kód: 008-KAM-54
Tip
Neohodnotené
€34,80 €28,76 bez DPH
Produkt skladom

Materiál vonkajší poťah: 100% Európske Merino (ovčia vlna); Materiál výplň: Pamäťová pena (lenivá pena - visko-elastická pena); Rozmer plochy na ležanie: 50 x 30 cm; Prateľný poťah: ÁNO;

Detailné informácie

Podrobný popis

Ergonomický vankúš z pamäťovej peny pomáha zaujať správnu polohu krčnej chrbtice na vankúši. Vonkajší poťah vankúša je vyrobený z ovčej vlny označovanej ako Európske Merino. Vďaka tomuto povrchu sú pri spánku a odpočinku využité všetky priaznivé vplyvy tohto prírodného materiálu na ľudské zdravie.

Vnútorná výplň ergonomického vankúša je vyrobená z pamäťovej peny, tiež označovanej ako lenivá pena. Pamäťová pena je moderný, technologicky vyspelý materiál, vyrobený z mäkkej visko-elastickej peny.

Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je pamäťová pena veľmi obľúbená pri výrobe matracov a vankúšov, pretože žiadny iný materiál také vlastnosti nemá.

Obľúbenosť pamäťovej peny je daná jej výnimočnými vlastnosťami:

  • otvorená, vzdušná štruktúra umožňuje odparovanie vlhkosti a reguláciu tepla
  • odolná, pružná štruktúra umožňuje dlhodobé užívanie bez straty kvality
  • je odolná voči tlaku
  • je mimoriadne pružná a podporuje správne držanie tela
  • je odolná voči prachovým roztočom a baktériám
  • poskytuje telu vhodnú oporu a prináša pocit nadľahčenia
  • nevytvára tlak na exponované miesta na tele, prispôsobuje sa im
  • je veľmi ľahká a ľahko sa s ňou manipuluje

Pamäťová pena je síce umelo vytvorený materiál, ale oproti prírodným materiálom má mnoho výhod. Príroda žiadny podobný materiál s takými vlastnosťami vytvoriť nedokáže. Pokiaľ sa potom tento umelý materiál skombinuje s prírodným materiálom - ovčou vlnou, je výsledok nadmieru prospešný pre ľudské zdravie.

Pamäťová pena znateľne zlepšuje kvalitu spánku a tým aj života. Spokojní užívatelia matracov a vankúšov z pamäťovej peny často uvádzajú, že je pre nich ťažké zaspávať na matracoch/vankúšoch, ktoré nie sú z pamäťovej peny (napríklad v hoteli).

Vankúš je dodávaný v praktickom obale, vďaka ktorému je možné ho prenášať alebo skladovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlnené vankúše
Hmotnosť: 0.79 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie