Vlnený poťah na kreslo, károvaný

Kód: 1284-A
€39,60 €32,73 bez DPH
Produkt skladom

Materiál: 100% ovčia vlna, Rozmery:  celková plocha na sedenie - dĺžka 143 cm x šírka 50 cm, (podrobné rozmery viz obrázok nižšie), Farba: rubová aj lícová strana má farbu károvanú

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte radi posedenie u televízie, či odpočinok v kresle s dobrou knihou? Doveďte svoj odpočinok k dokonalosti a nenechajte odvádzať vašu pozornosť od príjemnej činnosti iba preto, že je vám nepohodlné kreslo, alebo vám je chladno.

V našej ponuke nájdete károvaný podsedák na kreslo, vyrábaný zo 100% prírodnej ovčej vlny. Tento prírodný materiál je zárukou špičkového tepelného komfortu. Prírodná ovčia vlna totiž v chladných dňoch krásne hreje a v teplých zase naopak príjemne chladí.

Príjemný kockovaný design podsedáku vnesie do každého priestoru príjemnú prírodnú atmosféru a vám už nebude pri odpočinku absolútne nič chýbať ku šťastiu a pohode.

Podsedák na kreslo je navrhnutý tak, že ho položíte celou dĺžkou na kreslo. Bočnice prehnete napravo a naľavo. Podsedák v hornej časti čiastočne zahnete v oblasti za hlavou. V spodnej časti poťah voľne splýva s hranou kresla. Poťah má presah o dĺžke cca 4 cm cez okraj kresla. Vlnený podsedák na kreslo má napravo aj naľavo bočnice, ktoré sa prehodia cez držadlá či strany kresla. Podsedák je vybavený praktickými vreckami na ovládač, diaľkové ovládanie, či noviny. Tieto vrecká sú našité na ľavej aj pravej strane. Rozmer jedného vrecka je šírka 18 cm x výška 60 cm.

Rozmer sedacej plochy: 50 x 143 cm

Rozmer bočných vreciek: 18 x 30 cm

Počet vreciek: 4

Rozmer bočníc po stranách: 55 x 39 cm

Presné rozmery sú uvedené na obrázku v galérii.

Určené na celoročné používanie.

Farebné prevedenie: kockovaný motív v hnedej farbe

Dodatočné parametre

Kategória: Sedáky na stoličky
Hmotnosť: 0.3 kg
Materiál - lôžkoviny: 100% ovčia vlna
Rozmer: celková plocha na sedenie - dĺžka 143 cm x šírka 50 cm
Farba: kockovaný motív v hnedej farbe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: