Podhlavník valec, snehovo biely 40x15 cm, Novozélandské Merino

Kód: 010-KAM-52
Neohodnotené
€19,96 €16,50 bez DPH
Produkt skladom

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Rozmer: šírka 40 cm x priemer 15 cm; Farba: snehovo biela farba; Výplň: 100% silikónové guľôčky; Gramáž: 520g/m2 Prateľný poťah: ÁNO

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento vlnený vankúš valec v snehovo bielej farbe s rozmerom 40 x 15 cm je do značnej miery to najlepšie čím sa môžete rozmaznať. Podhlavník je vyrobený zo 100% Novozélandskej Merino vlny. Na dotiahnutie dokonalého pocitu pri používaní a súčasne na vizuálne vnímanie tohto vankúša bol aj obvodový lem navrhnutý v rovnakom farebnom odtieni ako poťah vankúša. Vďaka tomu je celkový dizajn podhlavníka valca jednotný a nerušivý. Výrobok neobsahuje žiadne iné prímesy, jedná sa o 100% Novozélandskej Merino.

Podhlavník valec z merino vlny spĺňa všetky požiadavky na hebkosť, precíznosť prevedenia a obšitia, tepelné vlastnosti či maximálny užívateľský komfort. Kvalita je zaručená vďaka využitiu veľmi hebkých vlákien, ktoré môže človeku príroda poskytnúť. Pri odpočinku sa tak môžete spoľahnúť na bezstarostný a ničím nerušený spánok. Pri používaní vynikne ako vo svetlých, tak aj v tmavších interiéroch, pretože vlákno a prevedenie je jedinečné a nadčasové. Vďaka hebkosti materiálu nie je nutné podhlavník povliekať.

Podhlavník valec je široký 40 cm a jeho priemer je 15 cm. Vonkajší vlnený poťah je opatrený zipsom, takže je možné poťah vyzliecť a vyprať ho. Vnútorná výplň je oválneho tvaru a tvoria ju silikónové guľôčky. Vďaka tejto výplni podhlavník netlačí pri jeho používaní. Hlavnou funkciou tohto vankúšika je vytvoriť oporu krku a šiji pri odpočinku. Veľmi často slúži na rehabilitáciu osôb, ktoré napríklad trpia následkami úrazov ai. Pri rehabilitáciách je valec používaný na preventívne a liečebné využitie pohybového aparátu. 

Využitie: Odporúča sa používať počas prebiehajúcich rehabilitácií či počas spánku.

Pokiaľ trpíte alergiou na roztoče, na perie či máte sklony k poteniu, odporúčame Vám tento výrobok.

Výrobok je opatrený certifikátom kvality (PN-EN ISO 9001:2000) a značkou CE.

Novozélandská Merino vlna

Špecifickou odnožou austrálskeho merina je novozélandská merino vlna. Tá je často považovaná za vôbec tú najlepšiu ovčiu vlnu na svete, rozhodne za tú najčistejšiu a najbelšiu. Ovce poskytujúce novozélandskú vlnu vznikli cieleným krížením niekoľkých plemien austrálskych oviec. Vlákna tunajšej vlny tak kombinujú všetky pozitívne aspekty merino vlny tej najvyššej kvality, ale dokážu vyvážiť aj jeden z jej najväčších nedostatkov - teda nižšiu pevnosť. Ak sme spomínali čistotu a belosť novozélandskej vlny, nebolo to len hovorenie do vetra. Je to veľmi dôležitý atribút na ďalšiu úpravu farebnosti. Čím je vlákno prirodzene belšie, tým ľahšie sa farbí.

Klady, zápory a využitie: opiera sa o rovnaké vlastnosti ako austrálske merino, ale vlákno je navyše pevnejšie a belšie, čím zaisťuje výrobkom dlhšiu životnosť a umožňuje širšiu paletu výsledných farieb podľa priania zákazníka.

Použitie: celoročné používanie

Balenie: Dodávané v priehľadnej PVC taške, aby nedošlo k zašpineniu či poškodeniu výrobku. Taška má vo svojej hornej časti úchyt pre jednoduchú manipuláciu s výrobkom.

Rozmer valca: šírka 40 cm x priemer 15 cm

Hmotnosť balenia: 0,4 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vlnené vankúše
Hmotnosť: 0.4 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie