Podhlavník podkova, snehovo biela, Novozélandské Merino

Kód: 010-KAM-51
€22 €18,18 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Tento vlnený vankúš tvaru podkovy v snehovo bielej farbe o rozmere 40 x 10 x 30 cm je do značnej miery to najlepšie čím sa môžete rozmaznať. Podhlavník je vyrobený zo 100% Novozélandskej Merino vlny.

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Rozmer: 40 x 10 x 30 cm; Farba: snehovo biela farba; Výplň: 50% silikónové guličky + 50% kúsky pamäťovej peny; Gramáž: 500 - 550g/m2Prateľný poťah: Nie

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento vlnený vankúš tvaru podkovy v snehovo bielej farbe o rozmere 40 x 10 x 30 cm je do značnej miery to najlepšie čím sa môžete rozmaznať. Podhlavník je vyrobený zo 100% Novozélandskej Merino vlny. Na dotiahnutie dokonalého pocitu pri používaní a súčasne na vizuálne vnímanie tohto vankúša bol aj obvodový lem navrhnutý v rovnakom farebnom odtieni ako poťah vankúša. Vďaka tomu je celkový dizajn podhlavníka podkova jednotný a nerušivý. Výrobok neobsahuje žiadne iné prímesy, jedná sa o 100% Novozélandské Merino.

Podhlavník podkova z merino vlny spĺňa všetky požiadavky na hebkosť, precíznosť prevedenia a obšitia, tepelné vlastnosti či maximálny užívateľský komfort. Kvalita je zaručená vďaka využitiu tých najkrajších vlákien, ktoré môže človeku príroda poskytnúť. Pri odpočinku sa tak môžete spoľahnúť na bezstarostný a ničím nerušený spánok. Pri používaní vynikne ako vo svetlých, tak aj v tmavších interiéroch, pretože vlákno a prevedenie je jedinečné a nadčasové. Vďaka hebkosti materiálu nie je nutné podhlavník povliekať.

Podhlavník podkova je dodávaný v štandardizovanom rozmere 40 x 10 x 30 cm.

Vnútornú výplň tvoria silikónové guličky kombinované s kúskami lenivej peny (pamäťová pena). Silikónové guličky dodávajú výrobku pružnosť a elasticitu. Kúsky pamäťovej peny zase zaručia odolnosť výrobku. Vďaka kombinácii týchto dvoch materiálov podhlavník netlačí pri jeho používaní a poskytuje veľmi dobrú oporu krku a šiji pri odpočinku. Veľmi často slúži na rehabilitáciu osôb, ktoré napríklad trpia následkami úrazov ai. Pri rehabilitáciách je podkova používaná na preventívne a liečebné využitie pohybového aparátu.

Využitie: Odporúča sa používať počas prebiehajúcich rehabilitácií či počas spánku.

Pokiaľ trpíte alergiou na roztoče, na perie či máte sklony k poteniu, odporúčame Vám tento výrobok.

Výrobok je opatrený certifikátom kvality (PN-EN ISO 9001:2000) a značkou CE.

Novozélandská Merino vlna

Špecifickou odnožou austrálskeho Merina je novozélandská Merino vlna. Tá je často považovaná za vôbec tú najlepšiu ovčiu vlnu na svete, rozhodne za tú najčistejšiu a najbelšiu. Ovce poskytujúce novozélandskú vlnu vznikli cieleným krížením niekoľkých plemien austrálskych oviec. Vlákna tunajšej vlny tak kombinujú všetky pozitívne aspekty merino vlny tej najvyššej kvality, ale dokážu vyvážiť aj jeden z jej najväčších nedostatkov - teda nižšiu pevnosť. Ak sme spomínali čistotu a belosť novozélandskej vlny, nebolo to len hovorenie do vetra. Je to veľmi dôležitý atribút na ďalšiu úpravu farebnosti. Čím je vlákno prirodzene belšie, tým ľahšie sa farbí. Klady, zápory a využitie: opiera sa o rovnaké vlastnosti ako austrálske merino, ale vlákno je navyše pevnejšie a belšie, čím zaisťuje výrobkom dlhšiu životnosť a umožňuje širšiu paletu výsledných farieb podľa priania zákazníka.

Použitie: celoročné používanie

Balenie: Dodávané v priehľadnej PVC taške, aby nedošlo k zašpineniu či poškodeniu výrobku. Taška má vo svojej hornej časti úchyt pre jednoduchú manipuláciu s výrobkom.

Rozmer podkovy: 40 x 10 x 30 cm

Hmotnosť balenia: 0,27 kg

Ako sa najlepšie starať o tento výrobok?

  • Výrobky z vlnenej pleteniny prepravujte v originálnom obale, chráňte pred zašpinením, mechanickým poškodením alebo navlhnutím
  • Skladujte v suchej a vzdušnej miestnosti, ďaleko od zdrojov tepla, vlhkosti a zdrojov svetla.
  • Nemali by ste skladovať zašpinené výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobkami iného typu.
  • Nežehliť.
  • Neodstraňovať škvrny rozpúšťadlami.
  • Prať v rukách pri teplote 30oC alebo mechanicky (program na pranie vlny 30oC), za použitia prostriedku s obsahom lanolínu.
  • Vždy, prosím, rešpektujte konkrétne pracie symboly uvedené priamo na výrobku.

Podrobný návod Ako sa starať o výrobky z ovčej vlny nájdete TU. 

Vlnené výrobky z pravej ovčej vlny môžu mať občas tendenciu púšťať voľné vlákna. Jedná sa o prirodzený jav a deje sa tak spravidla pri prvom použití výrobku. Voľné vlákna odporúčame z výrobku vytrepať, výrobok vyvetrať. Použiť sa dá aj lepiaci valček - čistiaci valček na odevy, ktorý prebytočné vlákna odstráni.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlnené vankúše
Hmotnosť: 0.27 kg
Materiál: 100% Novozélandské Merino
Rozmer: 40 x 10 x 30 cm
Farba: snehovo biela farba
Výplň: 50% silikónové guličky + 50% kúsky pamäťovej peny
Gramáž: 500 - 550g/m2
Prateľný poťah: nie
Video: https://youtu.be/92D8cQ8F28I#1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: