Pelech pre psov zatvárací, Flower

Kód: 008-KAM-93
€56,80 €46,94 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Potešte svojho štvornohého maznáčika krásne mäkkým pelechom z pravej ovčej vlny. Pelech je možné rozložiť a použiť ako rovnú podložku. Podľa aktuálnej nálady Vášho maznáčika je možné pelech stiahnuť v hornej časti šnúrkou a vytvoriť z neho tesný kokon, do ktorého sa môže Váš psík alebo mačička schovať a zababušiť.

Vhodné pre: malé psy alebo mačky; Materiál: 100% Európske Merino (100% ovčia vlna); Rozmer otvoreného pelechu: ∅ 75 cm; Rozmer zatvoreného pelechu: ∅ 30 cm; Zatváranie: všitá šnúrka v hornej časti; Hmotnosť: 0,70 kg; Farba: vnútorná časť krémovo žltá / vonkajšia krémovo žltá s potlačou labiek v čiernej farbe; Hmotnosť vnútornej výplne: 600g/m2; Gramáž materiálu: 450 g/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Pelech pre domácich miláčikov je vyrobený zo 100% ovčej vlny. Vlna má jahňaciu štruktúru, vďaka ktorej je pelech odolnejší a chlpy po ležiacom maznáčikovi sú menej viditeľné. Tento domáci pelech má tvar kvetu, podobu kukly, hniezda alebo kokonu. Pelech je určený skôr pre mačky a malé psy. Pelech bol navrhnutý tak, aby spĺňal náročné potreby domácich miláčikov. Pri návrhu pelechu boli zohľadnené prirodzené preferencie mačiek, schovať sa do rôznych skrýš, krabíc alebo zásuviek alebo sa naopak rozvaľovať na rovnej ploche. Aby sme uspokojili potreby domácich miláčikov spojili sme tieto dve požiadavky do jedného a výsledkom je praktický zatvárací pelech s označením Flower.

Pelech je možné rozložiť naplocho a získať tak pohodlnú podložku s priemerom 75 cm. Po stiahnutí šnúrky v hornej časti pelechu naopak získame kokon (tvar kvetu) s priemerom 30 cm, do ktorého sa môže domáci maznáčik uchýliť a schovať. Výška bočnice je cca 25 cm. Priemer pelechu je možné voliteľne kedykoľvek upraviť povolením všitých šnúrok.

Brloh pre psa je vyplnené veľmi hustou výplňou o gramáži 600g, ktorá chráni pred chladnou zemou. Rovnako tiež poskytne maznáčikovi bezpečnú skrýšu pred vonkajšími podnetmi. 

Ako sa najlepšie o tento výrobok starať?

  • Výrobky z vlnenej pleteniny prepravujte v originálnom obale, chráňte pred zašpinením, mechanickým poškodením alebo navlhnutím
  • Skladujte v suchej a vzdušnej miestnosti, ďaleko od zdrojov tepla, vlhkosti a zdrojov svetla.
  • Nemali by ste skladovať zašpinené výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobkami iného typu.
  • Nežehliť.
  • Neodstraňovať škvrny rozpúšťadlami.
  • Prať v rukách pri teplote 30oC alebo mechanicky (program na pranie vlny 30oC), za použitia prostriedku s obsahom lanolínu.
  • Vždy, prosím, rešpektujte konkrétne pracie symboly uvedené priamo na výrobku.

Podrobný návod Ako sa starať o výrobky z ovčej vlny nájdete TU. 

Vlnené výrobky z pravej ovčej vlny môžu mať občas tendenciu púšťať voľné vlákna. Jedná sa o prirodzený jav a deje sa tak spravidla pri prvom použití výrobku. Voľné vlákna odporúčame z výrobku vytrepať, výrobok vyvetrať. Použiť sa dá aj lepiaci valček - čistiaci valček na odevy, ktorý prebytočné vlákna odstráni.

Dodatočné parametre

Kategória: PELECHY PRE PSOV
Vhodné pre: malé psy alebo mačky
Materiál: 100% Európske Merino (100% ovčia vlna)
Rozmer otvoreného pelechu: ∅ 75 cm
Rozmer zatvoreného pelechu: ∅ 30 cm
Zatváranie: všitá šnúrka v hornej časti
Hmotnosť pelechu: 0,70 kg
Farba: krémovo žltá / krémovo žltá s potlačou labiek v čiernej farbe
Hmotnosť vnútornej výplne: 600 g/m2
Gramáž materiálu: 450 g/m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: