Obličkový pás z ovčej vlny tmavo hnedý, na suchý zips

Kód: 008-KAM-75
€14 €11,57 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Materiál: 100% Európske Merino, Rozmer: 55 x 25 cm, Farba: rub svetlo krémová / líc tmavohnedá, Uchytenie: elastická guma so suchým zipsom, Motív: jednofarebný

Detailné informácie

Podrobný popis

Bedrový pás Vám poslúži najmä v zimnom období, kedy je človek náchylný na prechladnutie v oblasti obličiek. Na výrobu obličkového pásu bola použitá 100% ovčia vlna. Tento druh materiálu je označovaný ako Európske Merino. Obličkový pás je možné veľmi ľahko uchytiť do oblasti bedier. Bedrový pás je na vnútornej strane vybavený dvoma gumovými pásmi, ktoré sú zakončené suchým zipsom. Bedrový pás sa jednoducho umiestni na chrbát do oblasti obličiek av prednej časti sa gumový pás natiahne na požadovanú dĺžku a suché zipsy sa spoja.
 
Rozmer obličkového pásu je 55 x 25 cm. Dĺžka jedného gumového pásu (bez napnutia) je 24 cm. Gumové pásy na uchytenie na telo je možné napnúť do maximálnej dĺžky 40 cm. 
 
TIP: Obličkový pás odporúčame nosiť už na jednu vrstvu oblečenia. Tepelný účinok sa vďaka tomu znásobí. Uspôsobené na pranie v práčke na program "vlna". Obličkový pás je dodávaný vo farebnom prevedení - lícová strana je krémovo svetlá, rubová strana strana má tmavohnedú farbu.
 
Všetky výrobky sú antialergické, vhodné pre deti, sú opatrené certifikátom kvality (PN-EN ISO 9001:2000), opatrené značkou CE. Vhodné najmä na zimné a jesenné obdobie. Pre svoju hrejivosť sú veľmi obľúbené.
 
Ruku na srdce, keď sa povie „vlna“ a vy nie ste práve atómový fyzik alebo námorník, ako prvé si zrejme vybavíte huňaté ovce a veľmi teplé ponožky od babičky. Niet divu. Ovčia vlna je úplná klasika, pokiaľ ide o výrobky z vlny. Jej vlastnosti vynikajúceho tepelného izolantu s dlhou životnosťou sú overované a potvrdzované s každou ďalšou generáciou. Vážne. Spýtajte sa babičky.

 

V našej ponuke nájdete najčastejšie výrobky z ovčej vlny získavané strihom zo živých zvierat chovaných v Európe. K tomuto odkazu sa hlásime označením „Európske Merino“. Technicky ide o vlnu označovanú ako „pure new wool“, teda o vlnu s maximálnou prímesou 0,3% iných vlákien. Viac o materiále Európskej Merino nájdete tu https://www.vlneny-tovar.sk/blog/vyrobky-z-ovcej-vlny/

Materiál: 100% Európske Merino

Ako sa najlepšie starať o tento výrobok?

  • Výrobky z vlnenej pleteniny prepravujte v originálnom obale, chráňte pred zašpinením, mechanickým poškodením alebo navlhnutím
  • Skladujte v suchej a vzdušnej miestnosti, ďaleko od zdrojov tepla, vlhkosti a zdrojov svetla.
  • Nemali by ste skladovať zašpinené výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobkami iného typu.
  • Nežehliť.
  • Neodstraňovať škvrny rozpúšťadlami.
  • Prať v rukách pri teplote 30oC alebo mechanicky (program na pranie vlny 30oC), za použitia prostriedku s obsahom lanolínu.

Podrobný návod Ako sa starať o výrobky z ovčej vlny nájdete TU. 

Vlnené výrobky z pravej ovčej vlny môžu mať občas tendenciu púšťať voľné vlákna. Jedná sa o prirodzený jav a deje sa tak spravidla pri prvom použití výrobku. Voľné vlákna odporúčame z výrobku vytrepať, výrobok vyvetrať. Použiť sa dá aj lepiaci valček - čistiaci valček na odevy, ktorý prebytočné vlákna odstráni.

Dodatočné parametre

Kategória: Pásy na obličky
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: 100% Európske Merino
Rozmer: 55 x 25 cm
Farba: rub svetlo krémová / líc tmavohnedá
Uchytenie: elastická guma so suchým zipsom
Motív: jednofarebný
Video: https://youtu.be/_6MAodxysUA#1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: