Dekoratívna kožušina daniel, 120 x 60 cm

Kód: 018-STO-DANEK
€91,60 €75,70 bez DPH
Čakáme na naskladnenie
Položka bola vypredaná…

Materiál: prírodná kožušina z daniela, Rozmer cca: 120 cm x 60 cm, Dĺžka vlasu (srsti) kožušiny: cca 7 cm, Farba: tmavo hnedá s prechodom do svetlo hnedej farby s typickými pravidelnými svetlými škvrnami pre tento druh zveri

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokiaľ ste vyznávači nevšedných a originálnych interiérov a radi máte obytný priestor dovedený k dokonalosti, a to aj vrátane tých najmenších detailov, potom pre Vás máme ponuku kožušín, vďaka ktorým premeníte každý interiér na zaujímavé a hlavne nevšedné miesto.

Dekoratívna kožušina z daniela je prírodného pôvodu. Nie je chemicky bielená a jedinou úpravou je jej vyčinenie. Nami ponúkané dekoratívne kožušiny si aj po vyčinení zachovávajú svoje charakteristické vlastnosti, ako sú odolnosť proti zašpineniu a jemný vzhľad.

Dekoratívna kožušina z daniela môže byť využitá buď ako predložka na podlahu alebo sa dá zavesiť na stenu ako obraz. Pre svoju vierohodnosť sa veľmi často používajú na doladenie špecifického interiéru.

Keďže sa jedná o kožu prírodného pôvodu, tak je každý kus originál a Vám sa nemôže stať, že nájdete niekde úplne rovnakú kožušinu.

Celková dĺžka kožušiny z daniela sa pohybuje okolo 120 cm, šírka strednej časti sa pohybuje okolo 60 cm.

 

Farebné prevedenie kožušiny je tmavo hnedá farba s typickými svetlými škvrnami, Krajné časti sú potom sfarbené do svetlo hnedej farby. Dĺžka vlasu (srsti) kožušiny cca 7 cm.

Poznámka: Každá kožušina je originálna, preto nejde presne určiť konkrétnu farebnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prirodné kožušiny
Hmotnosť: 0.8 kg
Materiál:: prírodná kožušina z daniela
Rozmer:: cca: 120 cm x 60 cm
Dĺžka vlasu (srsti) kožušiny:: cca 7 cm
Farba:: tmavohnedá s prechodom do svetlohnedej farby s typickými pravidelnými svetlými škvrnami pre tento druh zveri
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: