Turban na vlasy, krémový

Kód: 001-NAM-S7
€9,96 €8,23 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Materiál: 100% bavlna, Farba: krémová, Veľkosť: univerzálna, Vhodné pre: mužov, ženy, Využitie: doplnok pri pobyte v saune

Detailné informácie

Podrobný popis

Saunový turban je vyrobený zo 100% mäkkej česanej bavlny. Saunové turbany sú určené na používanie v saune. Vďaka použitému materiálu je produkt jemný a mäkký. Saunový turban má krémovú farbu, jeho povrch je jednofarebný bez ďalších motívov. Pomôže vám vysušiť mokré vlasy, alebo ho môžete využiť behom kozmetických procedúr. Zaručuje výbornú vsiakavosť a perfektne drží tvar vďaka zapínaniu na gombík v zadnej časti.

Aký význam má pri saunovaní saunový turban?

Obecne je pobyt v saune spojený s vysokými teplotami okolo 80 až 100 °C a veľmi nízkou vlhkosťou vzduchu. Tieto dve podmienky sú základnými charakteristickými prvkami saunovania a človek si už neuvedomuje fakt, že za týchto podmienok trpí nielen pokožka, ale hlavne vlasy. Behom pobytu v saune dochádza k vysušovaniu vlasov, tie sú potom veľmi krehké a ľahko sa lámu. Na druhú stranu má saunovanie toľko pozitívnych vlastností a je natoľko zdravé, že túto necnosť musíme saune odpustiť. Hlavne v prípade, kedy sa dá proti tomuto problému pomerne ľahko bojovať.

Ak sa o svoje vlasy pravidelne staráte, tak občasný pobyt v saune vaše vlasy zvládnu. V prípade pravidelného pobytu v saune už však vlasy dostávajú zabrať. Doprajte vašim vlasom ochranu pred teplom a suchým vzduchom pomocou saunovacej čapice, alebo saunovacieho turbanu. Vďaka saunovaciemu turbanu ochránite vaše vlasy a aj vašu hlavu pred rizikom prehriatia. Tento nevinný a pritom praktický doplnok vám zaručí príjemný pobyt v saune. Pomôže vám vysušiť mokré vlasy, alebo ho môžete využiť behom kozmetických procedúr. Zaručuje výbornú vsiakavosť a perfektne drží tvar vďaka zapínaniu na gombík v zadnej časti.

Kvalitné saunovacie turbany sú z prevažnej väčšiny vyrábané z prírodných materiálov ako je ľan či bavlna. Veľkosť turbana je univerzálna, preto ju môžu používať deti aj dospelí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Turbany do sauny
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál - oblečení: Bavlna
Farba: krémová
Veľkosť: univerzálna
Vhodné pre: mužov aj ženy
Využitie: doplnok pri pobyte v saune
Video: https://youtu.be/sZclLMMtaTo#1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: