Saunová čapica, svetlá, motív klasy

Kód: 025-NAM-S44
€15,20 €12,56 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Materiál: 100% Vlna, Veľkosť: univerzálna, Vhodné pre: mužov, ženy, deti, Využitie: doplnok pri pobyte v saune

Detailné informácie

Podrobný popis

Saunová čapica je vyrobená zo 100% vlny a je vyrobená vo svetlo krémovej farbe. Na čapici je z prednej pohľadovej strany vyšitý motív klasov. Vlnené čapice sú určené na používanie v saune. Vďaka použitému materiálu je čapica pevnejšia, odolnejšia a trvanlivejšia. Moderné technológie tak umožňujú výrobu porézneho, "priedušného" syntetického či polosyntetického materiálu.

Aký význam má pri saunovaní saunovacia čapica?

Obecne je pobyt v saune spojený s vysokými teplotami okolo 80 až 100 °C a veľmi nízkou vlhkosťou vzduchu. Tieto dve podmienky sú základnými charakteristickými prvkami saunovania a človek si už neuvedomuje fakt, že za týchto podmienok trpí nielen pokožka, ale hlavne vlasy. Behom pobytu v saune dochádza k vysušovaniu vlasov, tie sú potom veľmi krehké a ľahko sa lámu. Na druhú stranu má saunovanie toľko pozitívnych vlastností a je natoľko zdravé, že túto necnosť musíme saune odpustiť. Hlavne v prípade, kedy sa dá proti tomuto problému pomerne ľahko bojovať.

Ak sa o svoje vlasy pravidelne staráte, tak občasný pobyt v saune vaše vlasy zvládnu. V prípade pravidelného pobytu v saune už však vlasy dostávajú zabrať. Doprajte vašim vlasom ochranu pred teplom a suchým vzduchom pomocou saunovacej čapice. Vďaka saunovacej čapici ochránite vaše vlasy a aj vašu hlavu pred rizikom prehriatia. Tento nevinný a pritom praktický doplnok vám zaručí príjemný pobyt v saune.

Kvalitné saunovacie čapice sú z prevažnej väčšiny vyrábané z prírodných materiálov ako je ľan, bavlna či vlna. Veľkosť čapice je univerzálna, preto ju môžu používať deti aj dospelí. Čím drsnejší povrch čapice na saunovanie, tým lepšie prekrvenie pokožky.

Dodatočné parametre

Kategória: Saunové čiapky
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál - oblečení: 100% Vlna
Farba: krémovo žltá s výšivkou, motív klasy
Veľkosť: univerzálna
Vhodné pre: mužov, ženy, deti
Využitie: doplnok pri pobyte v saune

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: