Podhlavník podkova, tmavý lem, Australské Merino DOPREDAJ!

Kód: 009-KAM-60-HNEDYLEM
€19,96 €16,50 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Tento špeciálny podhlavník podkova vyrobený z Merino vlny má rozmer 40 x 10 x 30 cm. Na výrobu podhlavníka podkovy bolo použité tie najjemnejšie vlny známe ako Austrálske Merino. Použitý materiál neobsahuje žiadne iné prímesy, jedná sa o 100% nej Austrálske Merino.

Materiál: 100% Austrálske Merino; Rozmer: 40 x 10 x 30 cm; Farba: krémovo biela farba + tmavý lem; Výplň: 50% silikónové guličky + 50% kúsky pamäťovej peny; Gramáž:  500 - 550g/m2Prateľný poťah: Nie

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento špeciálny podhlavník podkova vyrobený z Merino vlny má rozmer 40 x 10 x 30 cm. Na výrobu podhlavníku podkovy bola použitá tá najjemnějšia vlna známa ako Austrálske Merino. Použitý materiál neobsahuje žiadne iné prímesi, jedná sa o 100% Australské Merino. Podkova je vyrobená v kráľovsky krémovej farbe, vďaka čomu je toto prevedenie nadčasové a hodí sa do všetkých interiérov. Pre dotiahnutie celkovej dokonalosti bola navrhnuté tmavohnedé lemovanie. Požiadavky na hebkosť, kvalitu prevedenia, precíznosť obšitia či tepelné vlastnosti nie je potreba ani spomínať, nakoľko tento podhlavník obsahuje tie najjemnejšie vlákna, ktoré môže človeku príroda poskytnúť. Už konečne môžete zabudnúť na "hryzenie" deky či pocity hrubosti na dotyk.  

Vnútornú výplň tvoria silikónové guličky kombinované s kúskami lenivej peny (pamäťová pena). Silikónové guličky dodávajú výrobku pružnosť a elasticitu. Kúsky pamäťovej peny zase zaručia odolnosť výrobku. Vďaka kombinácii týchto dvoch materiálov podhlavník netlačí pri jeho používaní a poskytuje veľmi dobrú oporu krku a šiji pri odpočinku. Pri rehabilitáciách je podkova používaná na preventívne a liečebné využitie pohybového aparátu.

Využitie: Odporúča sa používať počas prebiehajúcich rehabilitácií či počas spánku.

Pokiaľ trpíte alergiou na roztoče, na perie či máte sklony k poteniu, odporúčame Vám tento výrobok.

Výrobok je opatrený certifikátom kvality (PN-EN ISO 9001:2000) a značkou CE.

Austrálske Merino

Hoci slovo „merino“ má svoj pôvod v španielčine, sú to predovšetkým ovce chované v Austrálii, ktoré sú najlepším zdrojom tejto veľmi kvalitnej a bujnej ovčej vlny. V čom spočíva výnimočnosť austrálskej merino vlny? Jej vlákna sú obzvlášť pružné a odolné a pritom sú tenšie a na dotyk jednoznačne jemnejšie, než vlákna bežnej ovčej vlny. Pýši sa tiež lepšími antibakteriálnymi vlastnosťami a vďaka špecifickej štruktúre povrchu vlákna je oveľa odolnejšia proti zápachu. Vďaka tomu je možné oblečenie z merino vlny rýchlo vysušiť a zápachu zbaviť kvalitným vyvetraním. Aj pre tieto vlastnosti sa merino vlna teší veľkej obľube pri výrobe outdoorového a športového oblečenia.

Klady: vynikajúce termoregulačné vlastnosti, jemné vlákno, rýchlo usychá a dobre odoláva pachom

Zápory: vlákno nie je v porovnaní s bežnou ovčou vlnou zďaleka tak pevné a môže sa pomerne rýchlo „vyťahať“ a oblečenie stráca tvar, vyššia obstarávacia cena

Kam s ňou? Oblečenie z merino vlny sa používa ako tzv. „druhá koža“. Je to skvelá prvá vrstva oblečenia pre outdoor alebo šport alebo ak máte problémy s vnútornou termoreguláciou telesnej teploty. Merino vlna sa tiež vďaka svojej jemnosti veľmi dobre hodí do detskej postieľky.

Použitie: celoročné používanie

Balenie: Dodávané v priehľadnom PVC obale, aby nedošlo k zašpineniu či poškodeniu výrobku. Taška má vo svojej hornej časti úchyt pre jednoduchú manipuláciu s výrobkom. 

Rozmer podkovy: 40 x 10 x 30 cm

Hmotnosť balenia: 0,29 kg

Ako sa najlepšie starať o tento výrobok?

  • Výrobky z vlnenej pleteniny prepravujte v originálnom obale, chráňte pred zašpinením, mechanickým poškodením alebo navlhnutím
  • Skladujte v suchej a vzdušnej miestnosti, ďaleko od zdrojov tepla, vlhkosti a zdrojov svetla.
  • Nemali by ste skladovať zašpinené výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobkami iného typu.
  • Nežehliť.
  • Neodstraňovať škvrny rozpúšťadlami.
  • Prať v rukách pri teplote 30oC alebo mechanicky (program na pranie vlny 30oC), za použitia prostriedku s obsahom lanolínu.
  • Vždy, prosím, rešpektujte konkrétne pracie symboly uvedené priamo na výrobku.

Podrobný návod Ako sa starať o výrobky z ovčej vlny nájdete TU. 

Vlnené výrobky z pravej ovčej vlny môžu mať občas tendenciu púšťať voľné vlákna. Jedná sa o prirodzený jav a deje sa tak spravidla pri prvom použití výrobku. Voľné vlákna odporúčame z výrobku vytrepať, výrobok vyvetrať. Použiť sa dá aj lepiaci valček - čistiaci valček na odevy, ktorý prebytočné vlákna odstráni.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlnené vankúše
Hmotnosť: 0.29 kg
Materiál: 100% Austrálske Merino
Rozmer: 40 x 10 x 30 cm
Farba: krémovo biela farba + tmavý lem
Výplň: 50% silikónové guličky + 50% kúsky pamäťovej peny
Gramáž: 500 - 550g/m2
Prateľný poťah: nie
Video: https://youtu.be/92D8cQ8F28I#1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: