Antireumatický matrac z ovčej vlny

Kód: MP_16_TOPPER
Exclusive Pre alergikov
€145,60 €120,33 bez DPH
Produkt skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Antireumatický vlnený matrac pozostávajúci z dvoch vrstiev vlny Peruvian - rebrovaná vlna. Peruvian Highland Wool je klasická kvalitná vlnená priadza (štvornitka). Vlákno Peruvian Highland Wool je krásne pravidelné, preto sa hodí napríklad na vrkôčikové vzory. Výška matraca je 7 cm.

Vrchný materiál: Peruvian Highland Wool - klasická kvalitná vlnená priadza; Výplň: Fleece (flís); Rozmer plochy na ležanie: 90 x 200 cm; Výška: 7 cm;  Prateľný poťah: NIE; Gramáž výplne: 800g/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná ovčia vlna má jedinečnú vlastnosť, a to absorbovať vlhkosť (dokonca až 30% svojej hmotnosti) bez toho, aby pôsobila mokrým dojmom. Vlna je rokmi preverený, zdravý a šetrný materiál pre ľudské telo. Vlnené vlákno vo vysokej miere reaguje na zmeny okolitej teploty. Sťahuje sa, keď je zima, a uvoľňuje sa, keď je horúco. Vďaka tomu v zime skvele zahreje, v lete zase ochráni pred potením a prehriatím organizmu. Tieto a mnohé ďalšie výhody čistej živej vlny znamenali, že vlnené produkty dnes a denne nachádzajú uplatnenie pri terapeutickej rehabilitácii takých chorôb, ako je reumatizmus, artritída, poruchy termoregulácie.

Vnútorná výplň matraca je vyrobená z materiálu označovaného ako fleece (flís). Fleece je mäkká výplnková alebo vlasová pletenina, po oboch stranách silne počesaná. Medzi jeho jedinečné vlastnosti patria veľmi dobré izolačné vlastnosti, nízka hmotnosť či minimálna nasiakavosť. Na pranie flísu sa odporúčajú nižšie teploty do 40 oC.

Pre osoby alergické na perie a roztoče a náchylné na potenie sa odporúča používať práve vlnené matrace. Odporúča sa používať pri ochoreniach kĺbov a chrbtice.

Farebné prevedenie: tmavohnedá / svetlohnedá

Vrchný materiál: Peruvian Highland Wool - klasická kvalitná vlnená priadza

Gramáž výplne: 800g / m2

Výplň: Fleece (flís)

Rozmer: 90 x 200 x 7 cm

Akosť I.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre zdravý spánok
Hmotnosť: 1 kg
Rozmer - lôžkoviny: 90 x 200 cm
Vrchný materiál: Peruvian Highland Wool - klasická kvalitná vlnená priadza
Výplň: Fleece (flís)
Rozmer: 90 x 200 x 7 cm
Gramáž výplne: 800g/m2
Farebné prevedenie: tmavohnedá / svetlohnedá
Prateľný poťah: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: