Vlnená prikrývka Camello dvojitá 215x200 cm

Kód: 3210-32-215X200
Neohodnotené
€219,60 €181,49 bez DPH
Čakáme na naskladnenie
Položka bola vypredaná…

Materiál: 100% ovčia vlna, Rozmer: 215 x 200 cm, Motív: tmavohnedá farba, Prevedenie: dvojité - obojstranné, Hmotnosť prikrývky: 5,6 kg, Gramáž: 600g/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto jedinečná deka z ovčej vlny je praktickým pomocníkom v zimných mesiacoch. Na výrobu bola použitá 100% ovčia vlna. Vďaka vysokej gramáži a dvojitému prevedeniu má deka veľmi dobré tepelné vlastnosti.

Jedinečnosť deky Camello dvojitej spočíva v jej obojstrannom prevedení. Na výrobu boli použité dva "pláty" ovčej vlny, ktoré sú k sebe pevne prišité. Prikrývka je po obvode starostlivo olemovaná, rohy sú oblé. Vďaka obojstrannému prevedeniu je rubová aj lícová strana rovnako hebká a mäkká. Rubová aj lícová strana sú čisto jednofarebné v krémovej farbe. Obojstranné prevedenie zaručuje vysoké tepelné vlastnosti tejto jedinečnej deky.

Odporúča sa využívať deku Camello ako prikrývku.

Vysoká gramáž vlákna pôsobí veľmi objemným dojmom, celková hmotnosť prikrývky Camello je 5,6kg. 

Všetky výrobky sú antialergické, vhodné pre deti, sú opatrené certifikátom kvality (PN- EN ISO 9001:2000), opatrené značkou CE.

Vlnená deka je určená hlavne na zimné a jesenné obdobie. Dá sa použiť buď ako deka, alebo ako plachta do postele. Vďaka obojstrannému prevedeniu sa dá použiť aj ako prikrývka. Kvôli svojej hrejivosti sú veľmi obľúbené.

 

TIPY PRE VÁS
 • Pre dojčatá, malé deti a osoby citlivé na vlnu se odporúča použiť povrchovú úpravu vlnených produktov v podobe v obliečok z bavlnenej tkaniny.
 • Pred prvým použitím vlnených výrobkov odporúčame odstrániť voľné vlákna z povrchu výrobku (pretrepaním, vyvetraním).
 • Niektoré rehabilitačné výrobky z živočíšnych vlákien majú špecifický zápach, ktorý je však veľmi ľahko odstraniteľný vypraním alebo vyvetraním.

 

Ako sa najlepšie starať o tento výrobok?

 • Výrobky z vlnenej pleteniny prepravujte v originálnom obale, chráňte pred zašpinením, mechanickým poškodením alebo navlhnutím
 • Skladujte v suchej a vzdušnej miestnosti, ďaleko od zdrojov tepla, vlhkosti a zdrojov svetla.
 • Nemali by ste skladovať zašpinené výrobky.
 • Neperte výrobky s výrobkami iného typu.
 • Nežehliť.
 • Neodstraňovať škvrny rozpúšťadlami.
 • Prať v rukách pri teplote 30oC alebo mechanicky (program na pranie vlny 30oC), za použitia prostriedku s obsahom lanolínu.
 • Vždy, prosím, rešpektujte konkrétne pracie symboly uvedené priamo na výrobku.

Podrobný návod Ako sa starať o výrobky z ovčej vlny nájdete TU. 

Vlnené výrobky z pravej ovčej vlny môžu mať občas tendenciu púšťať voľné vlákna. Jedná sa o prirodzený jav a deje sa tak spravidla pri prvom použití výrobku. Voľné vlákna odporúčame z výrobku vytrepať, výrobok vyvetrať. Použiť sa dá aj lepiaci valček - čistiaci valček na odevy, ktorý prebytočné vlákna odstráni.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlnené deky
Hmotnosť: 5.6 kg
Materiál - lôžkoviny: 100% Európske merino (100% ovčia vlna)
Rozmery deky: 215 x 200 cm obojstranná
Farba:: tmavohnedá
Prevedenie:: obojstranné
Hmotnosť:: 5,6 kg
Gramáž:: 600 g/m2
Položka bola vypredaná…