Ľanový uterák, modro-sivý

Kód: 015-NAM-S20
€19,56 €16,17 bez DPH
Čakáme na naskladnenie
Položka bola vypredaná…

Materiál: 100% ľan, Rozmer: 70 x 140 cm, Farba: modro-sivá, Gramáž materiálu: 250g/m2, Využitie: pri pobyte v saune, na pláži, v sprche; Vhodné na používanie: deti, dospelí

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná ľanová osuška je vyrobená zo 100% ľanu. Osuška má celkový rozmer 70 x 140 cm. U tohto ľanového uteráka došlo pri výrobe k jeho zmäkčeniu, vďaka čomu uterák veľmi dobre absorbuje vlhkosť. Ďalšou výhodou je, že behom prania nedochádza k zmene rozmeru. Designovo je osuška zložená z rovnako širokých pásov v troch rôznych farbách. Široké modré a prírodné ľanové sivé pruhy dodávajú produktu dojem jemnej sviežosti. Využitie je rozmanité, ľanový uterák sa môže používať nielen v kúpeľni, ale napríklad aj pri pobyte na pláži či v saune.

Ľanové uteráky sa tiež nazývajú masážne kvôli svojim pevným a mierne drsným vláknam, ktorými sú tvorené. 100% prírodné ľanové uteráky sú podstatne drsnejšie než bavlna. Drsnosť ľanových uterákov je daná obojstrannými tuhými ľanovými pútkami. Avšak po tom, ako sa ľanové uteráky často perú, sa postupne znižuje ich masážna funkcia. Zatiaľ čo bavlnené osušky pri početnom praní nezmäknú.

Ľanové výrobky sú obecne špecifické zdravou a organickou hrubosťou plátna, ktoré svedčí ľudskej pokožke. Vďaka používaniu hrubších druhov uterákov dochádza pri utieraní k jemnej masáži celého tela. Táto masáž zlepšuje krvný obeh a vďaka zlepšeniu krvného obehu je telo lepšie vybavené kyslíkom, dochádza tak k aktivácii funkcií tela. Človek sa cíti dostatočne bdelý a zvyšuje sa jeho pracovná aktivita.

Dodatočné parametre

Kategória: Saunové doplnky
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál - oblečení: Len
Rozmer:: 70 x 140 cm
Farba:: modro-sivá
Gramáž materiálu:: 250g/m2
Využitie:: pri pobyte v saune, na pláži, v sprche
Vhodné na používanie:: deti, dospelí
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: